Kocaeli Ahşap Palet

Kocaeli Ahşap Palet ihtiyaçları için stok tutulmaktadır. Kocaeli bölgesinde faaliyetlerini en hızlı şekilde sürdüren firmamız bu bölgede örnek firma konumundadır. Palet merkezimiz ile Kocaeli’nin her bölgesine en hızlı şekilde ürünlerini ulaştıran firmamız sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde özellikle hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu ile sözleşmeli olarak uzun vadede çalışmaktayız ve çalışmaya devam etmekteyiz.

Firmamız ürün sevkiyatlarında özellikle ürün kalitesine dikkat etmektedir. Firmamızın geniş stok gücü ile müşterilerden gelen tüm talep ve istekleri en kısa sürede karşılamakdayız. Çalışmalarımızı yaparken özellikle iş güvenliği kurallarına umaktayız. Çalışanlarımızın tamamı üç güvenliği kurallarına uyarak üretimleri yapmaktadır. Günümüz standartların üzerine çıkan firmamız ulusal ve uluslararası bir çok projeye imza atmış bulunmaktadır. Özellikle üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde yurtdışından tomruk Tedariğini yapmaktayız. Böylece maliyetleri minimize ederek müşterimize daha uygun fiyatla ürün ve hizmet sunmaktayız. Firmamız sektördeki en uygun fiyat garantisi ile müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Firmamız kullanmış olduğu ürünlerin tamamında Kocaeli Ahşap Palet markasına yakışır ürünler tercih etmektedir. Çalışanlarımızın sosyal yaşantısına ve çalışma şartlarına özen gösteren firmamız her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Çalışma ve çevre bakanlığının öngörmüş olduğu tüm belge ve sertifikalara Sahip firmamız sektördeki güvenilir firmalar arasındadır. Bunun üzerinden araştırma yaptığınızda firmamızın hiçbir şikayete konu olmadığını göreceksiniz.

 

Kocaeli Ahşap Hurdası ve Alım Satımı konusunda aşağıdaki hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Bizelere 7/24 Telefon: +90 536 730 6124 - Mobil: +90 536 730 6124​ telefonlarımızdan Ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilir siniz.

Kocaeli Ahşap, Sultanbeyli 100*120 Palet, Sultanbeyli 110*110 Palet, Sultanbeyli Uygun Palet, Sultanbeyli Şişecam Palet, Sultanbeyli Epal Palet, Sultanbeyli 80*100 Palet, Sultanbeyli Ayar Palet, Kocaeli Ahşap Hurdası Alımı, Sultanbeyli 2. El Palet, Sultanbeyli 2. El Palet Fiyatları, Sultanbeyli Sıfır Palet, Sultanbeyli Euro Palet, Sultanbeyli Ebatsız Palet, Sultanbeyli Özel İmalat, Sultanbeyli Sandık Üretimi, Sultanbeyli Kafes İmalatı, Sultanbeyli Tomruk, Sultanbeyli Kereste, Sultanbeyli Plastik Palet, Kocaeli Ahşap Alımı, Kocaeli Ahşap Alım Satımı, Kocaeli Ahşap Alan Firmalar, Kocaeli Ahşap Hurdası Fiyatları, Kocaeli Ahşap Fiyatları, Kocaeli Ahşap Alış Satış Fiyatı, Sultanbeyli Yerinde Palet Alımı, Sultanbeyli Geri Dönüşüm Firması, Sultanbeyli Geri Dönüşüm Firmaları ve Kocaeli Ahşapçiler konusunda hizmet verilmektedir.


Kocaeli Ahşap Palet